מבוא לשיטת הייצור של ציוד ובירה ביתית

- Jan 05, 2018 -

ציוד בירה ממבשלה ביתית משמש בעיקר עבור האלכוהול של הבירה, לעתים קרובות נראות פאב, במלון, מסעדת ברביקיו, מפעל לבירה קטנים ובינוניים. זה סוג של מתקני בישול המוכר ביותר שלנו. ואז מבשלת ציוד ייצור החברה יגרום מבוא על היתרונות ועל בטכניקה של הכנת בירה.

                1.png

בירה מורכבת סוכר, חלבון, יותר מ-10 סוגי ויטמין, 17 סוגים של חומצת אמינו הדרושים האדם., מזינה "לחם נוזלי". ליטר אחד בירה הם באותה מידה 6 ביצים, חצי ליטר חלב. הבירה מכילה כמות גדולה של חלקים מועילים לגוף האדם. אז היתרונות של בירה מחולקים מספר נקודות:

 1. הצמא כבאות וקירור. ובירה ביתית יכולה לעורר להפריש רוק כדי להרוות. חוץ מזה, בירה בעלי תכולה גבוהה של מים (למעלה מ-90%). כוס בירה הופך את הכל תוסס.

 2. רענן את דעתך. Co2 חומצה אורגנית בירה ממבשלה ביתית יש את הפונקציה של עשיית שריר רגוע, להרגיע את הרגש שלך.

 3. מסייע לעכל. חומר הגלם העיקרי של בירה ממבשלה ביתית היא בקושי, אלכוהול, דילוגים, פוליפנול. הוא מסוגל לקדם את הפרשת מיץ קיבה, improce עיכול ויכולת קליטת.

 4. יתרונות חילוף החומרים. הבירה מכילה תוכן נמוך NA, אלכוהול, חומצות גרעין. הם יכולים להגדיל את אספקת הדם אל המוח, להרחיב את העורק, להאיץ חילוף החומרים.

 5. למנוע את המחלה. על-פי אוקלנד, experient Kaiser Permanter של מערב לוס אנג'לס מרכז רפואי של: אנשים שלא שותה כראוי יש פחות סיכוי לקבל מחלות לב כיב מאשר אלה שמעולם לא שתו או משקאות מדי. שתייה נכונה מונע לחץ דם גבוה ומחלות אחרות.

  Thchniques הראשי של ציוד ובירה ביתית הם saccharifying, סינון, תסיסה, עיקור.

  4.jpg

  אלו הן את הטכניקה של ציוד ובירה ביתית היתרונות של שתיית בירה. מקווה שמבוא שלי יכול לעזור לך. עם ההתפשטות של בירה, אנו מאמינים בהפקת ציוד בירה יש עתיד בהיר מאוד, פוטנציאל.

חדשות הקשורות

מוצרים קשורים

 • טנק תסיסה למכירה
 • 7BBL מערכות בישול
 • מערכת מיקרובייברי
 • 15BBL מסחרי בירה ציוד בישול
 • בר פאב מסעדה
 • 1000L קרפט בירה ציוד microbrewery